TV přenosy

Od roku 2006 vysíláme sportovní přenosy prostřednictvím mj. vlastní platformy O2 TV (IPTV, kabelová televize), internetu a mobilních telefonů s využitím unikátního řešení designovaného projektu vytvořeného na míru. Tento přenos je používán dodnes.

Naše společnost obdržela v roce 2008 Certifikát pro TV hokejové live studio splňující broadcast kvalitu.

Dále jsme začali v roce 2007 spolupracovat s režisérem a scénáristou Radanem Dolejšem, se kterým jsme realizovali řadu televizních pořadů pro různé celoplošné televize (Nova, ČT), mezi které patřily Miss Aerobik 2008, dále pořad Zlatý Kanár, kde byl i čestným hostem prezident republiky Václav Klaus.

Od roku 2006 jsme začali úzce spolupracovat s firmou Visual Connection v rámci TV broadcast produkci a TV hokej.

V roce 2010 jsme navázali spolupráci s KPS MEDIA, a.s. + BPA sport marketing, a.s. a přenášíme sportovní přenosy Gambrinus ligy.

Používáme 12 kamerový systém, trikovou režii Broadcast Pix Slate 2100 s třemi alfa kanály, Inscriber, Interkom, kamerová technika vč. pojezdů a jeřábu.

V roce 2011 jsme významně rozšířili naše technické zázemí o další přenosový HDTV vůz 

design/2015/SPVHD1datasheed.jpg.

Vlastníme HDTV obrazovou režii Broadcast Pix Granite pro živé zpracování videa (až 20 HD-SDI zdrojů obrazů), s možností klíčování, obrazových efektů atd., umožňující přehrávání animací, automaticky generovaných dat z externích zdrojů a zobrazování libovolné grafiky, včetně alfakanálu atd. Samozřejmostí je i možnost následného zpracování materiálů. V rámci živých přenosů je možné automaticky zpracovávat informace z webových serverů nebo SMS a pomocí ON-LINE grafiky vkládat výsledky do vysílaného programu.

design/2017/SPVHD2datasheedVisualv1-1.jpg design/2017/SPVHD2datasheedVisualv1-2.jpg

Skvrna