Střih / editace

Naše studio je vybaveno dvěma nezávislými pracovišti. Na platformě Apple je kompletní špičkový postprodukční nástroj Final Cut Pro Studio a na platformě PC je pro naše klienty připraveno pracoviště s Adobe Premiere Pro.

Final Cut Pro HD kombinuje nebývalou odstupňovatelnost, přesné editační nástroje a plynulý pracovní tok v jediné vysoce výkonné, rozsáhlé aplikaci.

Final Cut Pro HD mění pravidla produkce high definition videa. S Final Cut Pro HD upravujete materiál ve formátu kamery.

Final Cut Pro HD představuje RT Extreme pro HD. Přehrávání efektů, filtrů, přechodů a kompozitních videotoků v reálném čase, je nyní k dispozici i pro high definition video. K dispozici je více než 150 efektů, přechodů a filtrů zobrazitelných v reálném čase bez potřeby rendrování. S vybavením RT Extreme HD lze volit mezi plným rozlišením, přehráváním vysoké kvality nebo náhledovým režimem pro co nejvíce simultánní toky a efekty.

Final Cut Pro HD má možnost odstupňování mezi DV, SD, HD a filmovým formátem. Od začátku do konce pracuje ve formátu 1080i a 720p HD.

Pracoviště s Adobe Premiere Pro je vybaveno s hardwarovou podporou od fy. Matrox se střihovou kartou RT X100, pomocí níž můžete pracovat v reálném čase.

Toto pracoviště je připraveno i pro použití v exteriérech.

Skvrna