Společnost SPV, s.r.o. se věnuje realizaci Fotovoltaických Elektráren a to v celém rozsahu této činnosti počínající administrací žádosti na distribuční společnost, vypracování projektové dokumentace, realizaci FV elektrárny a následně vypracováním žádosti za účelem prvního paralelního připojení. Naše společnost má profesní certifikaci "Elektromontér Fotovoltaických Systémů", "Elektromontér dobíjecích stanic", certifikaci na projektrování FV elektráren a jsme zároveň členem České Fotovoltaické Asociace, z. s.

Co se týče velikosti zpracovávaných projektů, pokrýváme požadavky a administrativní podporu jak Ministerstvá životního prostředí ČR u mikro zdrojů, tak Ministerstva průmyslu a obchodu ČR u větších projektů. Naší snahou je klientům poskytnout ucelenou podporu v oblastech, které jsou časově a administrativně nejnáročnější. Jsme spolupracující společností korporátních klientů, např. EoN a. s., ProDoma Energo, a. s.; zastřešujeme nicméně i vlastní klientelu z oblasti mikrozdrojů a komerčních projektů obcí a menších měst.

Co se týče dodavatelských společností, upřednostňujeme opět certifikované výrobce úchytných systémů a to v souladu s požadavky klientů.


 

Skvrna